Reklamı Geç
Advert

İşkur 110 bin 499 Personel Alım ilanı yayınlandı.

İşkurun bu sene ki rekor alım ilanı yayınlandı. Bu alım başvuruları için iskur.gov.tr adresinden yapabilirisiniz. 97 bin başvuru ilanda 13 bin kişilik alım ise 20 nisanda yayınlanacak

İşkur 110 bin 499 Personel Alım ilanı yayınlandı.
İşkur 110 bin 499 Personel Alım ilanı yayınlandı. Admin
Bu içerik 13159 kez okundu.

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlara göre pek çok alanın firmaları tarafından ilanlar yayımlanıyor. Özel sektör ve kamu kurumlarının yayımladığı ilanlar İŞKUR çatısı altında toplanıyor. Ayrıca yayımlanan ilanlar arasında en çok alım yapılacak kadrolar ise; Beden İşçisi kadrosu için 24 bin 926 ilan yayımlanırken diğer kadrolar ise; Temizlik Görevlisi 5 bin 63, Satış Danışmanı 4bin 6, Garson 3bin 596, Güvenlik Görevlisi 2 bin 744, Turizm Ve Otelcilik Elemanı 2 bin 539, Makineci 2 bin 446 ve Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi için ise Bin 73 kadro açıklanmış durumda.

Ayrıca diğer meslek grupları için ise çok sayıda personel alımı gerçekleştirilirken ilanların derlenmesini sizlere aktarmış bulunuyoruz.

BAŞVURULAR NASIL GERÇEKLEŞTİRİLECEK?

Kamu kurumları ile özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ilanlara İŞKUR internet adresi üzerinden başvurular alınmakta. Adaylar söz konus ilanlar için başvuru yapmak istediklerinde İŞKUR'un internet sitesine üye olmaları gerekmekte.

Adaylardan istenilen gerekli bilgiler kurumun web sayfası üzerinde istenilen form yerleirne yazılarak üyelik tamamlanıyor ve adaylar daha sonra Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numaraları ile beraber sisteme giriş yaparak personel alım ilanlarını inceleyebiliyorlar.

Başvuru için ilgili kurumun web sayfası kullanılmaktadır.

işkur alımı işkur iş ilanları işkur
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak