Reklamı Geç
Advert

En Az Lise Mezunu: Güvenlik Personeli Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinde hem kamu hem de özel sektöre yönelik çok sayıda memur ve personel alım ilanı yayımlanıyor.

En Az Lise Mezunu: Güvenlik Personeli Alımı Yapılacak
En Az Lise Mezunu: Güvenlik Personeli Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 402 kez okundu.

Yapılan memur ve personel alımı için adayların taşıması gereken şartlar, başvuru detayları ve diğer bilgilendirmeler de ilan bağlantılarında yer alıyor. 

Memur ve personel alımları arasında ilgi gören kadrolardan birisi olan ve özel sektörde ya da kamuda daimi ihtiyaç haline dönüşen güvenlik personeli kadrosuna yönelik de alımlar yapılmakta, ilanlar yayımlanmaktadır.

1682 güvenlik personeli alımı için İŞKUR üzerinden ilana çıkılmış durumdadır. 

BAŞVURULAR VE DİĞER DETAYLAR

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan lise mezunu güvenlik alımı ilanı için, ilan başlığında da belirtildiği üzere adayların en az lise mezunu olmaları gerekli görülmüş olup, mesleğiyle alakalı sertifikalarının bulunuyor olması istenmiştir. 

Silahlı ya da silahsız özel güvenlik görevlisi olarak farklı şekillerde Türkiye geneli çok sayıda alım yapılmaktadır. Yapılacak güvenlik personeli alımı için adayların kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, mesai saatlerine özen gösterecek olması, vardiyalı çalışma sisteminde görev alabilecek olması, mesleğinin getirdiği sorumlulukların bilincinde olması gibi güvenlik personelinde aranacak şartlar aranmaktadır. 

Adayların KPSS puanlarının ya da spesifik bir bölüm üzerinden mezun olmaları, diğer ilanlarda olduğu gibi beklenmemektedir. Daha fazla detay ve bilgilendirme için İŞKUR bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

İlana ulaşmak için tıklayınız

İŞKUR hem kamu hem de özel sektöre yönelik çok sayıda memur ve personel alım ilanı Yapılan memur ve personel alımı için Memur ve personel alımları özel sektör kamuda daimi ihtiyaç haline dönüşen güvenlik personeli kadrosuna y
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak