Zorlu Enerji Personel Alımı Başladı!

Vestel gibi büyük markaları bünyesinde barındıran Zorlu 2016 yılında Zorlu Enerji grubuna alım işlemleri yapacaktır

Zorlu Enerji Personel Alımı Başladı!
Bu içerik 951 kez okundu.
Devlet Teşviği

Vestel gibi büyük markaları bünyesinde barındıran Zorlu 2016 yılında Zorlu Enerji grubuna alım işlemleri yapacaktır. Alımlarında birden fazla kriteri değerlendiren Zorlu Enerji alımlarına da yıl boyunca devam edecektir. Yılın başından bu yana alımlarına devam eden Zorlu Enerji yıl sonuna kadar ve yeni yılın başlangıcında da alımlara hızlı bir şekilde devam edecektir.

Zorlu Enerji personel alımı 2016 yılında kaç kişi ile yapılacak diye net rakamlar yer almasa da şuanda internet üzerinde toplamda 10’dan fazla ilanın bulunduğunu ifade edebiliriz. Her bir ilanı güncel olan Zorlu Enerji firmasının alımlarını yapmasından önce de birçok şart vereceğini ifade edebiliriz. Alımları ile ilgili olarak bazı bilgiler de isteyen Zorlu Enerji tüm Türkiye genelinde alımlar yapacaktır.

Zorlu Enerji personel alımı 2016 yılında kimlerle ve hangi pozisyonlar için verildi diye bakacak olursak karşımıza şunlar çıkacaktır.

– İnşaat Mühendisi – Kızıldere Projesi, – Kalite Mühendisi, – Satış Uzmanı, – Makine Mühendisi, – İşletme Teknikeri, – Elektrik Montaj Teknisyeni, – GENEL BAŞVURU ( TÜM TÜRKİYE)

Zorlu Enerji personel alımı 2016 yılında bu pozisyonlar ile yapılacak olup bunların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanların tamamını değerlendirip yerine personel alacak olan Zorlu Enerji, alımlarında da gerekli şartları belirtmiştir. Bu şartların neler olduğunu öğrenmek ve her biri hakkında bilgi edinerek başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/zorlu-enerji-grubu-is-ilanlari-c1261-p2854/ Kaynak: memurpersonelalımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor