Reklamı Geç

Facebook Sayfamızı Beğenin

Vakıfbank Personel Alımı Sona Eriyor!

Vakıfbank personel alımında sona geldiğini açıkladı.

Vakıfbank Personel Alımı Sona Eriyor!
Bu içerik 10511 kez okundu.
Devlet Teşviği

Türkiye Vakıflar Katılım Bankası 2016 yılını 893 şube ve yaklaşık 14 bin 900 personelle tamamlayacakları kamuoyuna duyurdu. Vakıfbank müdürü Aydoğan "Müşterilerimize daha yakın olma ve tabana yayılma stratejilerimiz doğrultusunda 2016 yılında da şube açılışlarına devam edeceğiz. Bankamızın 1.000 şubeye ulaşma hedefi doğrultusunda, 2016 yılı içerisinde azami çaba göstererek, gelecek yıl için yaklaşık 500 - 1000 arası personel alımı yapmayı planlıyoruz" diye belirtti. Vakıfbank bünyesinde çalışmak isteyenlerin iş başvuruları değerlendirmeye alınacak. Vakıfbank bünyesine katılmak için, Banka personel alımları için, Vakıfbank kariyer sayfası adresine gidebilir ve bu adres üzerinde başvurular yapılabiliyor. Adayların ilgili sayfada özgeçmiş formlarını doldurmaları gerekiyor.

VAKIFBANK PERSONEL ALIM ŞARTLARI

Başvuru şartları sırasıyla şöyle, üniversite mezunu olma, katımı bankalığı alanlarında görev almış, iletişim kabiliyeti yüksek, askerlik görevini yerine getirmiş (erkek adaylar) şartları isteniyor. Tecrübresi olmayan kişilerde başvuru yapabilir. Çoğu poziyon için personel alımı gerçekleşecek. Başvuru yaparken çalışmak istediğiniz bölümü ve ili de belirten bir ön yazı ile başvurunuzu yapmanız önemli bir konu. Alınacak personel sayısının belirtilmediği ilanda bir çok pozisyon için çalışmalar yapıldığı düşünülüyor. 2016 yılında Vakıf Bank Katılım Bankasına yıl sonuna kadar 30 şube ve 500 personel planlanan banka personel alımı yapacak.

VAKIFBANK HANGİ İLLERDE PERSONEL ALIMI YAPACAK 

2016 yılı ikinci çeyreğinde, Vakıf Katılım Bankası Personel alınacak iller şöyle sıralanıyor; Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Mersin, İstanbul(Avrupa Yakası), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Van ve İstanbul Anadolu yakasında bazı pozisyonlara personel alımları gerçekleşecek.

Facebook Haber Servisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor
TÜBİTAK KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor
Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı Yapıyor
Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı Yapıyor