Reklamı Geç
Advert

TÜSEB 20 Memur Alımı Yapıyor

TÜSEB bünyesinde görevlendirmek üzere memur alım ilanı yayınladı. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

TÜSEB 20 Memur Alımı Yapıyor
TÜSEB 20 Memur Alımı Yapıyor Sıla
Bu içerik 6612 kez okundu.

TÜSEB bünyesinde görevlendirmek üzere memur alım ilanı yayınladı. Bu kapsamda 20 memur alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adaylar için belirlenmiş olan bazı şartlar bulunuyor. Kamu kurum ve kuruluşları memur ve persoenl alım ilanı yayımladığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşıyoruz. Yayımlanan ilanları facebook grubumuzdan takip edebilirsiniz.TÜSEB memur alım ilanı İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Peki hangi pozisyonda personel alımı yapılacak?

TÜSEB'in yayınladığı memur alım ilanına göre; Büro memmuru, Bilgisaray programcısı, Grafiker alımları yapılacak. Adaylarda KPSS şartı aranıyor. TÜSEB büro memuru, grafiker, bilgisayar programcılığına başvuru yapmak isteyen adayların KPSS'den en az 60 almış olmalar gerekiyor.

Grafiker adaylarda aranan şartlar; en ez lise mezunu olmak, İstanbul'da ikamet etmek, askerlik görevinin yapılmış olması gerekmektedir.

Büro memuru için; Biyoloji, Moleküler Biyoloji bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir. Başvurular 5 Ekim tarihine kadar İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

Büro memuru alımı diğer 2 kişi için Bilgisayar Mühendisliği mezunu olmak, Büro memuru diğer 2 kişi için Hukuk Fakültesi mezunu olmak gerekmektedir.

Bilgisayar Programcısı 1 kişinin en az önlisans mezunu olması ve İstanbul'da ikamet etmesi gerekiyor.

Adaylar TÜSEB başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapacaklar.

Memur alımları hakkında anında bilgi sahibi olmak için aşağıda yer alan formu doldurun!!!

 

TÜSEB bünyesinde görevlendirmek üzere memur alım ilanı yayınladı. Bu kapsamda 20 memur alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adaylar için belirlenmiş olan bazı şartlar bulunuyor. Kamu kurum ve kuruluşları memur ve persoenl alım ilanı yayımladığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşıyoruz. Yayımlanan ilanları facebook grubumuzdan takip edebilirsiniz.TÜSEB memur alım ilanı İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Peki hangi pozisyonda personel alımı yapılacak? TÜSEB'in yayınladığı memur alım ilanına göre; Büro memmuru, Bilgisaray programcısı, Grafiker alımları yapılacak. Adaylarda KPSS şartı aranıyor. TÜSEB büro memuru, grafiker, bilgisayar programcılığına başvuru yapmak isteyen adayların KPSS'den en az 60 almış olmalar gerekiyor. Grafiker adaylarda aranan şartlar; en ez lise mezunu olmak, İstanbul'da ikamet etmek, askerlik görevinin yapılmış olması gerekmektedir. Büro memuru için; Biyoloji, Moleküler Biyoloji bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir. Başvurular 5 Ekim tarihine kadar İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Büro memuru alımı diğer 2 kişi için Bilgisayar Mühendisliği mezunu olmak, Büro memuru diğer 2 kişi için Hukuk Fakültesi mezunu olmak gerekmektedir. Bilgisayar Programcısı 1 kişinin en az önlisans mezunu olması ve İstanbul'da ikamet etmesi gerekiyor. Adaylar TÜSEB başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapacaklar. Memur alımları hakkında anında bilgi sahibi olmak için aşağıda yer alan formu doldurun!!!

İş Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ 

TÜSEB memur alımı büro emmuru
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak