Reklamı Geç
Advert

TÜBİTAK Bilgem KPSS Şartsız 26 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

TÜBİTAK farklı pozisyonlarda kamu personeli alımı yapıyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

TÜBİTAK Bilgem KPSS Şartsız 26 Kamu Personeli Alımı Yapıyor
Bu içerik 11999 kez okundu.
Devlet Teşviği Antalya Escort

TÜBİTAK Bilgem bünyesinde görevlendirmek üzere personel alım ilanı yayınladı. Başvuruda bulunacak adaylar için belirlenmiş bazı şartlar bulunuyor. Kamu personel alımları farklı pozisyonlar üzerinden yapılacaktır. TÜBİTAK Bilgem bu kapsamda boş kadrolar için 26 kamu personeli alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adaylarda KPSS şartı aranmıyor. TÜBİTAK Bilgem  hangi pozisyonlarda alım yapacak?

TÜBİTAK Stratejik Planlama ve Kalite Yönetimi Birimi 3 Uzman ve Uzman yardımcısı alımı yapılacak. TÜBİTAK Bilgem  Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı birimine 8 Uzman ve Uzman yardımcısı alımı yapılacak. TÜBİTAK Bilgem Teknoloji Transferi ve Sanayileşme Başkan Yardımcılığı birimine 10 ARGE personeli alımı yapılacak.

TÜBİTAK Bilgem bu kapsamdabilgeö 26 kamu personeli alımı yapacak. Başvuruda bulunacak adaylar için; T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak,sağlık durumunun çalışmaya uygun olması, arşiv araştırması ve güvenlik soruşturmasının temiz olması gerekmektedir. Adaylardan İngilizce dil sınavı puanına sahip olmaları isteiyor. Ayrıca pozisyonlara göre belrilenmş bazı özel şartlarda bulunuyor.

TÜBİTAK Bilgem kamu personeli alımı başvuruları 17 Ekim  2017 tarihine kadar www.b,lgem.tubitak.gov.tr adresine yapılacaktır.

Memur alımı, personel alımı, İŞKUR haberleri hakkında bilgi sahibi olmak için facebook grubumuz Güncel Haber Servisini takip edin.

Haberler hakkında anında bilgi sahibi olmak için aşağıda yer alan formu doldurun!!!

İş Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

TÜBİTAK BİLGEM personel alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor