Şırnak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personel alımı

Şırnak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 20 kamu personeli istihdam edecek.

Şırnak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personel alımı
Bu içerik 1126 kez okundu.
Devlet Teşviği

      Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile Sosyal Destek Programının Türkiye genelinde yaygınlaştırılması için 1500 ASDEP personeli alımı doğrultusunda özel hizmet alımı şekli ile personel alımları hız kesmiyor. Bu doğrultuda Aile ve Sosyal Politikalar Şırnak İl Müdürlüğüne yapılacak personel alımına başvurular 15 Mart 2017 tarihinde başlayıp 28 Mart 2017 tarihinde bitmiş olacak.

    Sosyal hizmet, psikoloji, sosyoloji, çocuk gelişimi, rehberlik ve psikolojik danışmanlık, aile ve tüketici bilimleri bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olan adayların başvuru yapabileceği alımlar sözlü sınavla belirlenecek. KPSS koşulu ise 2015 ve 2016 KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak olarak açıklandı. KPSS puan üstünlüğüne göre kadro sayısının 5 katı kadar aday mülakata girecek.

     Başvuru koşulları arasında; T.C. vatandaşı olmak ve kamu haklarından yoksun olmamak, askerliğini yapmış veya     erteletmiş olmak, adli sicil kaydı bulunmamak, seyahat engeli olmamak gibi maddeler bulunmakta. Adaylar başvurularını istenilen belgeler ile birlikte Şırnak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne şahsen yaptırabilecekler. 

Şırnak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personel alımı Şırnak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personel alımı ne zaman? Şırnak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personel alımı başvurularıhangi tarihte?
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor