Şehir Hastanelerine Neden Personel Alımı Yapılmıyor?

Şehir Hastaneleri ne zaman personel alımı yapacak? Hangi pozisyonlarda alım yapılacak?

Şehir Hastanelerine Neden Personel Alımı Yapılmıyor?
Bu içerik 12540 kez okundu.
Devlet Teşviği

Birçok ilde şehir hastaneleri açılmaya başladı. Fakat yeteri kadar personel alımı yapılmıyor. Adaylar büyük bir heyecanla personel alım haberini bekliyor. Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa, Manisa, Isparta, Eskişehir ve daha pek çok ilde şehir hastaneleri açılmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda bazı şehir hastaneleri için alım yapılmıştı ilan yayınlandığın da facebook grubumuzda sizlerle paylaşmıştık. Bu ilandan sonra bir daha şehir hastanesi personel alımı yapılmadı ve   bu sayı beklenen alımı  karşılamadı. Yeni açılacak olan birçok şehir hastanesi var. 

Yayımlanacak olan ilanları biz de büyük bir heyecanla bekliyoruz. İlanlar yayımlandığı anda facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşacağız. Açıklacak olan şehir hasteneleri için; Danışma, hasta kabul sekreterliği, güvenlik, temizlik  ve daha birçok alanda alım yapılması bekleniyor. İlan yayınlandığı zaman grubumuzda başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile paylaşım yapacağız.

şehir hastaneleri personel alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
Sema duran     2017-09-15 Ben iştira kayıtlıyım sebepsiz yere işten çıkardılar başvuru yapıyoruz 40 yaş üstünü alamayız diyorlar emeklimiz dolmanız gerekiyor neden kimse bizimle ilgilenmiyor..neden ben işe giremiyorum...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor