Reklamı Geç

Facebook Sayfamızı Beğenin

Sanko Holding Personel Alıyor!

Türkiye'nin önde gelen Holdinglerinden biri olan Sanko Holding, personel alımın yapacağını bildirdi.

Sanko Holding Personel Alıyor!
Bu içerik 9498 kez okundu.
Devlet Teşviği

Sani Konukoğlu öncülüğünde adımları atılan Sanko Holding, çalışmalara bir dokuma tezgahı ile başlamıştır. Başta tekstil olmak üzere, enerji sektörü, AVM zincirleri, hastaneler, okullar, çimento üretimi gibi daha sayılamayan pek çok alanda aktif olarak hizmetlerini sürdürmektedir. 

Sanko Holding yaptıkları duyuru ile bünyesine katacağı yeni personelleri Türkiye'nin 4 büyük şehrine seçecektir. Bu bahsedilen şehirler başta Gaziantep olmak üzere, İstanbul, Ankara ve Adıyamandır. Sanko Holding personel eleman alımı yapacağı pozisyonları da belirtmiştir. Bu pozisyonlar, üst düzey yönetici asistanı, işletme şefi, makine mühendisi, operasyon destek görevlisi, kaynak mühendisi, ar-ge mühendisis ve sağlık memuru gibi alanlardır. Bunlar dışında sahip oldukları okullarda çalıştırılmak üzere okul müdürü alınacaktır. 

Sanko Holding'in alacağı memurların illere ve pozisyonlara göre sıralanması da yapılmıştır. Başta Gaziantep olacağı için en çok burada görevlendirme yapılacaktır. Bu bağlamda Gaziantep'te idari işler yöneticisi, insan kaynakları uzmanı, bütçe memuru, okul müdürü, yurt içi satış müşteri temsilcisi, okullar için kimya öğretmeni, fizik öğretmeni ve sınıf öğretmeni ihtiyacı bulunmaktadır. Adıyaman'da işletme müdürü ve makine mühendisine ihtiyaç vardır. İstanbul'da analist programcı, iş zekası programlama uzmanı, enerji proje geliştirme yöneticisi gibi ihtiyaçlar bulunmaktadır.

Facebook Haber Servisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor
TÜBİTAK KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor
Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı Yapıyor
Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı Yapıyor