Reklamı Geç
Advert

Sanko Holding Personel Alımı Sona Eriyor!

Geçtiğimiz günlerde de Sanko Holding'in personel alacağını duyurmuştuk. Sanko Holding personel alımlarında sona doğru yaklaştıklarını bildirdi.

Sanko Holding Personel Alımı Sona Eriyor!
Bu içerik 1589 kez okundu.
Devlet Teşviği

Sani Konukoğlu öncülüğünde adımları atılan Sanko Holding, çalışmalara bir dokuma tezgahı ile başlamıştır. Başta tekstil olmak üzere, enerji sektörü, AVM zincirleri, hastaneler, okullar, çimento üretimi gibi daha sayılamayan pek çok alanda aktif olarak hizmetlerini sürdürmektedir. 

Sanko Holding açık ilanları şu pozisyonlardan oluşmaktadır:
Tekniker,
Şirket Şoförü,
Şoför/Sürücü,
Teknisyen,
Bütçe Memuru,
İnsan Kaynakları Uzmanı.

Sanko Holding'in alacağı memurların illere ve pozisyonlara göre sıralanması da yapılmıştır. Başta Gaziantep olacağı için en çok burada görevlendirme yapılacaktır. Bu bağlamda Gaziantep'te idari işler yöneticisi, insan kaynakları uzmanı, bütçe memuru, okul müdürü, yurt içi satış müşteri temsilcisi, okullar için kimya öğretmeni, fizik öğretmeni ve sınıf öğretmeni ihtiyacı bulunmaktadır. Adıyaman'da işletme müdürü ve makine mühendisine ihtiyaç vardır. İstanbul'da analist programcı, iş zekası programlama uzmanı, enerji proje geliştirme yöneticisi gibi ihtiyaçlar bulunmaktadır.

Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aile Bakanlığı 50 Memur Alımı Başvuruları İçin Son Günler
Aile Bakanlığı 50 Memur Alımı Başvuruları İçin Son Günler
Adalet Bakanlığı Gardiyan ve Zabıt Katibi Alımı İçin Son Günler
Adalet Bakanlığı Gardiyan ve Zabıt Katibi Alımı İçin Son Günler