Reklamı Geç

Facebook Sayfamızı Beğenin

Sağlık Bakanlığı Personel Alımında Son Gün!

Sağlık Bakanlığı yayınladığı ilan ile farklı pozisyonlarda personel alacağını bildirdi.

Sağlık Bakanlığı Personel Alımında Son Gün!
Bu içerik 12656 kez okundu.
Devlet Teşviği

Sağlık Bakanlığı Resmi İnternet sayfasında danışman personel alımı duyurusu yayımlandı. Yayınlanan duyuruya göre Sağlık Sistemlerinin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında Danışman personel alımı yapılacaktır.

Aranan Şartlar
Sağlık Bakanlığı Bünyesinde İstihdam edilmek üzere alınacak olan personellerin; 4 yıllık üniversite mezunu  olması, Office programlarını (MS Project, Excel, Word, Powerpoint, Outlook) kullanabiliyor olması,  Kurumsal projelerde daha önce en az 1 yıl çalışmış olması (Tercihen), Proje koordinasyon ve iletişim süreçleri konusunda en az 1 (bir) yıllık deneyime sahip olması, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilmek.  Son 3 (üç)  yıl içinde yabancı dil sınavlarından şu puanlardan birini almış olması: KPDS/ÜDS: 70; TOEFL PBT 561-561, TOEFL CBT: 221-222; TOEFL IBT: 84; IELTS: 5, TOEIC: 750-754 veya İngilizce eğitim veren bir üniversiten mezun olmak veya İngilizce düzeyini kanıtlayabilecek benzeri bir belgeye sahip olması gerekmektedir.

Sağlık Sistemlerinin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunda istihdam etmek üzere tam veya yarı zamanlı satın alma danışmanı alımı yapacaktır.

Başvuru
Sağlık Bakanlığı Danışman Personel alımı başvurusu için son başvuru tarihi 27 Temmuz 2016 saat 17.00 olarak belirlendi.

Facebook Haber Servisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor
TÜBİTAK KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor
Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı Yapıyor
Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı Yapıyor