Reklamı Geç
Advert

PTT 2500 Personel Alımını Ne Zaman Yapacak?

PTT'nin 2500 kontenjanlık personel alımı yapacağını geçtiğimiz günlerde paylaşmıştık, peki alımlar hangi tarihte yapılacak?

PTT 2500 Personel Alımını Ne Zaman Yapacak?
Bu içerik 28464 kez okundu.
Devlet Teşviği Antalya Escort

Geçtiğimiz haftalarda facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde Posta Telefon Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğüne personel alımı yapılacağına dair haber paylaşmıştık.

PTT görevlendirmek üzere 5000 personel alımı yapacağına dair bir açıklama yapılmıştı. 5000 personel alımının 2500'ü geçtiğimiz aylarda yapıldı. PTT açtığı yeni şubeler nedeniyle personel açığı oluştu.

PTT'nin personel eksikliği ve boş kontenkanların doldurulması amacıyla kalan 2500 kontenjan için ilan daha yayınlanmadı. Adaylar büyük bir heyecanla PTT' den gelecek olan haberi bekliyor. PTT bu kapsamda büro görevlisi, dağıtıcı, gise sorumlusu alımları yapacak.

Alımların yakın bir zamanda yapılması 2017 yılı bitmeden personel alımlarının yapılması planlanıyor. Posta Telefon Telgraf Genel Müdürlüğü personel alım ilanı henüz yayınlanmadı. PTT personel alım ilanları yayınlandığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşacağız.

PTT memur alımı personel alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor