Reklamı Geç
Advert

Polis Akademisi Başkanlığı Komiser Yardımcısı Alımı Başvuru Ayrıntıları

Polis Akademisi Başkanlığı 2200 komiser yardımcısı alımı başvuru ayrıntıları haberimizde...

Polis Akademisi Başkanlığı Komiser Yardımcısı Alımı Başvuru Ayrıntıları
Bu içerik 8023 kez okundu.
Devlet Teşviği Antalya Escort

Polis Akademisi Başkanlığı resmi internetv sitesinde bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruya göre komiser yardımcısı alımı yapılacak. 

Başvuruda bulunacak adaylar için belirlenmiş bazı şartlar bulunmaktadır. Yayımlanan duyuruya göre 2017 - 2018 Eğitim ve Öğretim yılı için emniyet mensubu olmayan kişiler arasından komiser adayı öğrenci alımı yapılacak. Bu kapsamda toplam 2200 komiser yardımcısı alımı yapılacak. Kontenjanın 2000'i erkek, 200'ü kadın olacak.

Polis Akademisi Başkanlığı'nın 2200 Komiser yardımcısı alımı yapacağını bir önceki haberimizde paylaşmıştık. Polis Akademisi Başkanlığı Komiser yardımcısı alımı başvuruları 17 Temmuz - 2 Ağustos tarihleri arasında Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesinde www.pa.edu.tr'den elektronik ortamda yapılacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar için belirlenmiş bazı şartlar bulunmaktadır.

Polis Akademisi Başkanlığı komiser yardımcısı alımı hakkında ayrıntılı bilgi ve genel şartlar www.pa.edu.tr sitesinde duyurulacaktır. Alım yapılacak personellerin 2000'i erkek, 200'ü kadın olacaktır.

polis akademisi komiser yardımcısı memur alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor