Reklamı Geç
Advert

PMYO Lise Mezunu Polis Alımları Ne Zaman Yapılacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü lise mezunu polis alımlarını ne zaman yapacak? Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

PMYO Lise Mezunu Polis Alımları Ne Zaman Yapılacak?
PMYO Lise Mezunu Polis Alımları Ne Zaman Yapılacak? Sıla
Bu içerik 14914 kez okundu.

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Meslek Yüksek Okulu lise mezunu polis alımlarının ne zaman yapılacağı büyük bir merak konusu haline geldi. Polis olma hayali kuran binlerce aday alımların yapılacağı tarihi bekliyor.

Birçok kişi polis alımlarının ne zaman yapılacağı ile ilgili internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Meslek Yüksek Okulu lise mezunu polis alımlarını ne zaman yapacak? Konu ile ilgili bir açıklama yapıldı mı?

Emniyet Genel Müdürlüğü POMEM, PAEM, PMYO alımları yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde çok sayda POMEM alımı yapıldığını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde paylaşmıştık.


 

Bu kapsamda önlisans ve lisans mezunu çok sayıda polis alımı yapılıyor. Ancak lise mezunu PMYO alımları için net bilgi henüz verilmedi. Binlerce kişi Emniyet Genel Müdürlüğünden gelecek olan haberi bekliyor.

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademi Başkanlığı'na belirlenen boş kontenjanlardan sonra alımlar yapılcak. POMEM lisans mezunu çok sayıda polis alımı yapılıyor. Ancak lise mezunu adaylar da polis alımı yapılmasını bekliyor ve polis alımlarının en kısa sürede yapılmasını istiyorlar.

Lise mezunu polis alımlarının ne zaman yapılacağı ile ilgili Bakanlıktan henüz net bir bilgi gelmedi. Lise mezunu polis alım ilanı yayınlandığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşacağız.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

 

PMYO POMEM polis alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak