Maliye Bakanlığı personel alımı

Maliye Bakanı Naci Ağbal' dan personel alımı açıklaması geldi detaylar haberimizde yer almaktadır.

Maliye Bakanlığı personel alımı
Bu içerik 15539 kez okundu.
Devlet Teşviği

 

    Maliye Bakanı Naci Ağbal, personel alımı hakkında duyrularda bulundu. Konya’da AK Parti Akören İlçe Teşkilatınca yapılan programda konuşan Ağbal, önümüzdeki günlerde Maliye Bakanlığına müfettiş ve uzman personel alımı olacağını duyurdu.

   Anayasa değişikliği referandumu ile ilgili konuşan Bakan Ağbal, AK Parti'nin kuruluşundan bu yana sivil bir anayasa yapma arzusu olduğunu söyleyerek, anayasaların ülkelerin geleceğinde belirleyici olduğunu iletti. Ağbal, Türkiye’nin değişime ve dönüşüme ihtiyacı olduğunu söylerken, bu halkın gerçekten sivil ve güçlü bir yönetime ihtiyacı olduğunu, 16 Nisan’da yapılacak referandumun bu sebeple çok önemli olduğunu söyledi.

   Bakanın konuşmasından sonra orada olanlar kadro ve Konya'daki üniversitelere yeni bölümler açılmasını istediler. Bakan Naci Ağbal, yeni bölümlerle ilgili Milli Eğitim Bakanlığıyla buluşacağını söylerken, milletvekillerinin de konuyu takip etmelerini rica etti. Ağbal, kadro hakkında ise Maliye Bakanlığı özelinde inşallah yakın bir zamanda hem uzmanlıkta hem de müfettişlikte sınavları açacaklarını müjdeledi.  

Maliye Bakanlığı Personel Alımı Maliye Bakanlığı Personel alımları ne zaman? Maliye bakanlığı başvuruları
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor