Reklamı Geç
Advert

KGM ve TCDD 340 Memur Alımını Ne Zaman Yapacak?

Kara Yolları Genel Müdürlüğü ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları memur alımını hangi tarihte yapacak*

KGM ve TCDD 340 Memur Alımını Ne Zaman Yapacak?
Bu içerik 10160 kez okundu.
Devlet Teşviği

Kara Yolları Genel Müdürlüğü ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları kensi bünyelerinde görevlendirmek üzere 340 personel alımı yapacak. Kara Yolları Genel Müdürlüğü ve Devlet Demir Yolları boş kontenjanlar için personel alımları yapacaklar.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan geçtiğimiz haftalarda bir açıklama yapmıştı. Yapılan açıklamaya göre  Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları 700 memur alımı, karayolları genel Müdürlüğü 640 memur alımı yapacak. Adaylar büyük bir heyecanla alımların yapılacağı tarihi bekliyor. Bu açıklamanın yapılmasıyla birlikte adaylar meraklı bir bekleyiş içerisine girdiler.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın yaptığı memur alımı açıklamalarından sonra adaylar ilanın ne zaman çıkacağı ile ilgili araştırmalar yaptı.

Ancak Kara Yolları Genel Müdürlüğü ve Devlet Demir Yolları'nın ne zaman memur alımı yapacağı hakkında net bir bilgi verilmedi. Adaylar büyük bir merakla alımların yapılmasını bekliyor. Kara Yolları Genel Müdürlüğü ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları memur alım ilanları yayınlandığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden sizleri bilgilendireceğiz.

 

memur alımı Kara Yolları Genel Müdürlüğü Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı Gardiyan ve Zabıt Katibi Alımı İçin Son Günler
Adalet Bakanlığı Gardiyan ve Zabıt Katibi Alımı İçin Son Günler
Erzurum Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor
Erzurum Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor