Reklamı Geç
Advert

Kamuya 30 Bin Memur Alımı Yapılacak!

Kamu kurum ve kuruluşları çok sayıda personel alımı yapacak. Ayrıntılar haberimizde...

Kamuya 30 Bin Memur Alımı Yapılacak!
Kamuya 30 Bin Memur Alımı Yapılacak! Sıla
Bu içerik 3629 kez okundu.

İş arayan kişiler için müjdeli haber geldi. Kamu kurum ve kuruluşları 30 Bin memur alımı yapacak. Alımlar 2017 yılı içerisinde yani önümüzdeki aylarda yapılacak.

Geçtiğimiz günlerde memur alım ilanlarında büyük bir düşüş vardı. İş arayan ve memur olma hayali kuran kişiler internet üzerinden araştırma yapmay başladılar. Fakat memur alımlarının ne zaman yapılacağına dair kesin bir paylaşım yapılmamıştı. Kamu kurumlarının 30 bin memur alımı yapacağı haberi geldi. Peki hangi kamu kurum ve kuruşuları alım yapılacak?

Adelet Bakanlığı geçriğimiz aylarda 4 Bin kişilik personel alımının 1.654'ünü istihdam etmişti. Geriye kalan 2 Bin 346 kişi 2017 yılı içerisinde istihdam edilecek. Türk Standartları Enstitüsü 40 personel alımı yapılacak. Kamu kurum ve kuruluşları önümüzdeki günlerde birçok ilan yayınlayacak.

Milli Eğitim Bakanlığı 13 500 kişilik geçici personel alımı yapacak. Bu kapsamda Bakanlıklar ve kamu kurum ve kuruluşları ilan yayınlayacaklar. İlanlar yayımlandığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşacağız.

kamu kurumları memur alımı personel alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak