Reklamı Geç
Advert

Kamuya 30 Bin 800 Personel Alımı Yapılıyor

Kamu kurum ve kuruluşları nçok sayıda memur alım ilanı yayınladı. Ayrıntılar haberimizde...

Kamuya 30 Bin 800 Personel Alımı Yapılıyor
Kamuya 30 Bin 800 Personel Alımı Yapılıyor Sıla
Bu içerik 8760 kez okundu.

Kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde görevlendirmek üzere çok sayıda memur alım ilanı yayınladı. Kurumların yayınladığı ilanları vakit kaybetmeden sizlerle paylaşıyoruz. Bu kapsamda pek çok kamu kurumu personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanları sizler için derledik.

Kamu kurum ve kuruluşlarının yayınladığı personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

Milli Savunma Bakanlığı 24 Bin Uzman Erbaş Alımı: Milli Savunma Bakanlığı 24 Bin Uzman Erbaş alımı yapıyor.Bu kapsamda 11 Bin Sözleşmeli Uzman Erbaş, 13 Bin sözleşmeli erbaş alımı yapılıyor.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı. Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere Serdümen, Şoför, İkmal, Kurbağa Adam alımları yapılacak.

6 Bin 500 Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alımı. Geçtiğimiz günlerde çarşı ve mahalle bekçi alım ilanını sizlerle paylaşmıştık. Başvurular devam ediyor.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 245 personel alımı : İlan Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Bu kapsamda Sağlık Bilimleri Üniversitresi 245 personel alımı yapıyor.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru alımı yapıyor. Başvuruda bulunacak adayların bazı şartlara sahip olması gerekiyor.Tecrübeli ve tecrübesiz adaylar başvuru yapabilir.

KPSS şartı olmadan alım yapılan kurumlar şu şekilde; Jnadarma Genel Komutanlığı, TÜBİTAK, Diyanet İşleri Başkanlığ, Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

kamu memur alımı personel alımları memur alımı yapan kamu kuruluşları
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak