Reklamı Geç
Advert

İlkokul Mezunu 1300 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Özel sektör işletmelerine en az ilkokul mezunu adaylar arasından 1300 temizlik görevlisi personel alımı gerçekleştirilecektir.

İlkokul Mezunu 1300 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak
İlkokul Mezunu 1300 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 383 kez okundu.

Yapılan personel alımı konusunda adayların kamu haklarından mahrum olmaması, dış görünüşüne özen göstermesi, mesleğini yerine getirmesine engel olabilecek zihinsel ya da fiziksel bir rahatsızlığının bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, mesleğiyle alakalı ekipman ve gereçlerin kullanımını biliyor olması, temizlik malzemelerinin kullanımını biliyor olması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması, 18 yaşından büyük olması ve T.C vatandaşı olması, en az ilkokul mezunu olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması, mesleğinin gerekliliklerinin farkında olması, kendisini geliştirmeye açık olması, güler yüzlü olması, kendisini ifade edebilme yeteneği gelişmiş olması, muhakeme yeteneği yüksek olması şeklinde özetlenebilmektedir. 

Başvuru yapacak erkek adaylar için askerlikle ilişiklerinin bulunmaması ya da en az iki yıllık süreyle tecil ettirmiş olması gibi şartlar aranmaktadır.

1300 TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI İLKOKUL MEZUNU BAŞVURU ADRESLERİ

İlkokul mezunu 1300 temizlik görevlisi alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR resmi web adresini ziyaret etmelidirler. Burada açılan ekranda açık iş ilanları alanına, oradan da arama ekranında meslek bölümüne temizlik yazarak arama yaptırmalıdırlar. 

Çıkan arama sonuçlarından tüm ilanlara, çalışılacak işletmelere ve diğer detaylarına erişim sağlamak mümkün olacaktır. Başvuruların yapılabilmesi için İŞKUR üyeliklerinin bulunması gerekmektedir. 

Bu nedenle adayların başvurularda önce üye profillerindeki bilgilerinin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olup, girişlerini sağlamaları gerekmektedir.

1300 temizlik görevlisi personel alımı Yapılan personel alımı İŞKUR resmi web adresini ziyaret İŞKUR üyeliklerinin bulunması
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak