Reklamı Geç
Advert

Hatay Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 52 Memur Alımı Başlatıldı

Hatay İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vermekte olan Sosyal Hizmet Merkezlerinde istihdam edilmek için 52 kamu personeli alımı olacak. Alınacak memurlar, danışma ve yönlendirme elemanı olarak Antakya Sosyal Hizmet Merkezinde 40 kişi, İskenderun Sosyal Hizmet Merkezinde 12 kişi olarak görev yapacaklar. İlana başvurular 6 Mart 2017 tarihinde başlayıp 17 Mart 2017 tarihinde sona ermiş olacak.

Hatay Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 52 Memur Alımı Başlatıldı
Bu içerik 529 kez okundu.
Devlet Teşviği

   Sosyal Hizmet Merkezlerinde istihdam edilmek için 52 kamu personeli alımı olacak. Alınacak memurlar, danışma ve yönlendirme elemanı olarak Antakya Sosyal Hizmet Merkezinde 40 kişi, İskenderun Sosyal Hizmet Merkezinde 12 kişi olarak görev yapacaklar. İlana başvurular 6 Mart 2017 tarihinde başlayıp 17 Mart 2017 tarihinde sona ermiş olacak.
Başvuru yapabilmek için; 2015-2016 yıllarında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak gerekmekte. Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru hakkına sahip olacak.
Ayrıca, askerlikle ilişiği bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya akıl hastalığı olmamak, son 6 ay içerisinde Hatay il sınırları içerisinde ikamet etmek koşulları aranmakta. Adaylar başvurularını istenilen belgelerle birlikte Hatay Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne şahsen yapabilecekler.

Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
neşe     2017-03-15 Adalet mezunym başvuramammı ya
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı Gardiyan ve Zabıt Katibi Alımı İçin Son Günler
Adalet Bakanlığı Gardiyan ve Zabıt Katibi Alımı İçin Son Günler
Erzurum Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor
Erzurum Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor