Reklamı Geç
Advert

Gençlik ve Spor Bakanlığı 60 Memur Alımı Başvurularında Son Gün

Gençlik ve Spor Bakanlığı 60 Memur Alımı Başvurularında Son Gün
Gençlik ve Spor Bakanlığı 60 Memur Alımı Başvurularında Son Gün Sıla
Bu içerik 6669 kez okundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 60 memur alımı başvurularından bugün son gün. Başvurular bugün mesai bitimine kadar yapılacak. Başvuruda bulunacak olan adayların acele etmesi gerekiyor.KPSS 2017/9 kapsamında çok sayıda personel alımı yapılacak. ÖSYM 15 Aralık 2017 tarihi itibariyle duyuru yayınladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde bulunan boş kadrolar için memur alımı yapacak. Memur alımı KPSS 2017/9 kapsamında yapılacak. Peki hangi pozisyonlarda alım yapılacak?

Alım Yapılacak Personel

Önlisans mezunu 26 Tekniker

Lisans mezunu 34 Mühendis

Tekniker alımı yapılacak iller; İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Bursa, Eshişehir, Trabzon, Erzurum, Diyarbakır, Konya, Malatya, Mersin, Balıkesir.

Mühendis alımı yapılacak iller; İstanbul, İzmir, Hatay, Ankara, Antalya, Artvin, Çankrı, Denizli,Erzincan, Uşak, Giresun, Siirt, Sinop, Mardin, Kars, Kırklareli, Karaman, Kastamonu illerinde alım yapılacak.

İlanın yayınlanmasıyla birlikte adayların merak ettiği bir diğer konuda tercihlerin ne zaman yapılacağı oldu. Gençlik ve Spor Bakanlığı memur alımı tercihleri  18 Aralık 2017 tarihi itibariyle başladı. Tercihler  21 Aralık 2017 tarihine kadar yapılacak. Adaylar tercihlerini ais.osym.gov.tr adresi üzerinden KPSS 2017/9 sekmesinden yapacaklar.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

gençlik ve spor bakanlığı pğersonel alımı iş ilanı memur alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek