Reklamı Geç
Advert

En Az 25 Bin TL Maaşla: Tecrübe Şartı Yok İkinci Pilot Alımı Yapılacak

Türk Hava Yolları resmi kariyer sayfası üzerinden yayımladığı ilanda, ikinci pilot aday adayı pozisyonuna personel alımları gerçekleştirileceğine değindi.

En Az 25 Bin TL Maaşla: Tecrübe Şartı Yok İkinci Pilot Alımı Yapılacak
En Az 25 Bin TL Maaşla: Tecrübe Şartı Yok İkinci Pilot Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 532 kez okundu.

Yayımlanan ilanda adayların yetiştirilmek üzere tecrübesiz olarak alınacağını ve bu ilana başvuruların başlatıldığını aktardı. 

Yapılan duyuruda Türk Hava Yolları (THY) bünyesinde ikinci pilot olarak istihdam edilecek kişilerin taşıması gereken şartlar, başvurular ve diğer detaylar konusunda detaylar da ilgili duyuruda yer aldı. 

THY bünyesinde pilot olarak görev almak isteyenlerin başvurularını yapabileceği ikinci pilot alımı ilanının tüm detayları aşağıda yer almaktadır.

THY ikinci pilot alımı başvuru şartları nelerdir?

İkinci pilot olmak için başvuru yapacak aday adaylarda aranan şartların, çok iyi derecede ingilizce biliyor olmaları, yaş, kilo ve boy şartlarını taşıyor olmaları, en az önlisans mezunu olmaları, 01.01.1983 tarihinden sonra doğmuş olmaları, adli sicil ve arşiv kaydı bulunmuyor olmak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirebilmeyi taahhüt edebiliyor olmak, son iki yıl içerisinde TOEFL (IBT) : 60 (speaking : min.18) IELTS (Akademik veya Genel) : 6 (speaking : 6) puanlarını belgelemek gibi şartlar aranmaktadır.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların başvuruları internet ortamından gerçekleştirilebilecektir. İlan şartlarını taşımayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınamayacaktır. 

İlanla alakalı tüm detaylara ve diğer niteliklere ulaşmak için aşağıdaki ilan bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. 

İlana başvuru için tıklayınız

Türk Hava Yolları resmi kariyer sayfası üzerinden Türk Hava Yolları THY THY bünyesinde pilot olarak görev almak isteyenler ikinci pilot alımı THY ikinci pilot alımı başvuru şartları nelerdir
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak