Reklamı Geç
Advert

EGM 7 Bin Bekçi Alım İlanı Ne Zaman Yayınlanacak?

7 Bin bekçi alımı yapılacağı geçtiğimiz günlerde kanun hükmünde kararname ile resmi gazetede yayımlanmıştı. Peki alımlar ile ilgili kesin bir tarih var mı?

EGM 7 Bin Bekçi Alım İlanı Ne Zaman Yayınlanacak?
Bu içerik 21760 kez okundu.
Devlet Teşviği Antalya Escort

Geçtiğimiz aylarda 7 Bin bekçi alımı yapılacağı ile ilgili haberler yayımlanmıştı. Kanun hükmünde kararnameler ile 7 Bin kişilik bekçi alımı yapılacağı belirlenmişti.

Adaylar büyük bir merakla bekçi alımı yapılacağı tarihi bekliyorlar. 7 Bin bekçi alımı ile ilgili 690 sayılı  Kanun Hükmünde Kararname resmi gazetede yayımlandı. Ancak alımların ne zaman yapılacağı hakkında kesin bir bilgi verilmedi.

Emniyet Genel Müdürlüğü kapsamında çarşı ve mahalle bekçisi alımı Ankara, Adana, Mersin, Gaziantep illerinde yapılacak. Bekçi alımı için başvuruda bulunacak olan adaylar heyecanlı bir bekleyiş içinde ancak alımlarla ilgili net bir bilgi verilmedi. 7 Bin Çarşı ve Mahalle bekçisi alımlarının yakın bir zamanda yapılması planlanıyor.Peki bekçi alımlarına kimler başvuruda bulunabilecek?

Bekçi alımı için genel şartlar şu şekilde belirlendi; T.C vatandaşı olmak, en az lise mezunu olmak, sağlık durumunun çalışmaya uygun olması, başvuru yapılan ilde en az 1 yıl ikamet ediyor olmak, boy ve kilo orantısının olması gerekmektedir.

Bekçi alımı ile ilgili ilan yayımlandığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde paylaşılacaktır.

bekçi alımı iş ilanı memur alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor