Reklamı Geç
Advert

Alımlarında Yaş Sınırı Kalktı

İstihdam alımlarında karşılaşılan en büyük sorunlarda bir tanesi olan yaş engeli artık kaldırıldı.İstihdam yönlendirmeleri ve başvurularında artık yaş engeli olmayacak.

Alımlarında Yaş Sınırı Kalktı
Alımlarında Yaş Sınırı Kalktı Admin
Bu içerik 20218 kez okundu.

Yaş engeli artık yok

Yılın son özel alım ilanlarında adayların büyük bir bölümünün evraktan önce red edilmesinin sebebi yaş idi 35 yaşın üzerinde herhangi bir alım kabul edilmiyordu. Fakat bunun üzerine başvurularda gelen yoğun itiraz nedeni ile artık yaş engelinin ortadan kaldırılması ve 35 yaş adayın da ilgili başvuru yapabilmesine izin verildi.Bu başvuruların sonunda adaylar ister kendi ilinde isterse diğer illerde başvurularını yapabilecekler.

 

Red Olan Adaylar Yeniden başvurabilecekler.

Akıllara gelen bir diğer soru ise daha önce reddedilen adaylar başvurabilecekmiydi?.  Red olup ve zamanında evrak göndermeyen adaylar yeniden başvuramaycakları açıklanmıştı. Bu değişiklik ile eskiden başvuran adaylar için tekrardan başvuru hakkı açıldı . BU başvuruya evrak gönderip red olnalar, zamanında göndermeyenler ve başvuru numarası alamayan adayları kapsayacağı belirtildi.

81 ilde başarıya ulaşmış en iyi program

Başvuruların yoğun olması tabiki adayların en iyi şekilde analiz ve eğitim verildikten sonra yönlendirilmesindeki ve yönlendirmelerde gelen rekor ücretlendirme ile motivasyonun artmasına sebep olmuştur. 3000-11,000 arası yüksek maaşlı yerleşim programa yoğun ilgi olmasını sağlamıştır.

Adaylar Bu Başvuru linkinden tekrar başvurabilirler..

 

Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
Elif     2018-11-09 Arkadaşlar 1ebasinca kapandı telefon evraklar i nereye gonderiyoruz bilgi verirmisiniz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak