Reklamı Geç
Advert

36 Bin Polis Alımı Ne Zaman Yapılacak?

36 Bin Polis  Alımı Ne Zaman Yapılacak?
36 Bin Polis  Alımı Ne Zaman Yapılacak? Sıla
Bu içerik 10820 kez okundu.

36 Bin polis alımı yapılacağı haberinin duyurulmasıyla birlikte merak edilen bi,r konuda alımların ne zaman yapılacağı oldu. Adaylar bu konu iler ilgili araştırma yapıyor. 2017 yılının bitmesiyle birlikte polis alımlarının 2018 yılında yapılması bekleniyor. 2018 yılı polis alımlarının hangi aylarda yapılacağı ile ilgili net bir açıklama yapılmadı. İlan yayınlandığında facebook grubumuzda sizlerle paylaşacağız.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün 2018 yılı içersinde 36 Bin Polis alımı yapılacağı açıklandı. Emniyet Genel Müdürlüğü 2017 yılı içersinde binlerce polis alımı yaptı. Binlerce aday 2017 Polis alımlarına başvuru yaptı. 2017 yılında çok sayıda PÖH ve POMEM alımları yapıldı. Alımların tamamlanmasıyla birlikte adayların merak ettiğ bir diğer konuda 2018 yılı için ne kadar polis alımı yapılacağı oldu.

Yapılan açıklamalayla 2018 yılı için 36 Bin kişilik Polis alımı yapılacağı söylendi. 2018 yılı için Pols alım sayısının açıklanmasıyla birlikte adaylar PÖH alımlarının ne kadar olacağı hakkında da araştırma yapmaya başladılar. Peki 2018 yılında PÖH alımı ne kadar olacak?

2018 yılında ne kadar PÖH alımı yapılacağı konusunda net bir açıklama yapılmadı. 2017 yılında PÖH alımlarına gösterilen rağbet oldukça fazla oldu. 2018 yılı içinde adayların beklentisini karşılayacak bir alım olması bekleniyor. Polis alım ilanları yayınlandığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden sizleri bilgilendireceğiz. 

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

polis alımı ne zaman yapılacak polis alımları
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak