Reklamı Geç
Advert

TEOG Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı TEOG yerleştirme sonuçlarını açıkladı.

TEOG Yerleştirme Sonuçları Açıklandı
TEOG Yerleştirme Sonuçları Açıklandı Sıla
Bu içerik 6160 kez okundu.

TEOG 2017 yerleştirme sonuçları açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan TEOG yerleştirme sonuçları dün akşam saat 19:00'da açıklandı.

Sonuçlar açıklandıktan sonra öğrenci ve veliler Milli Eğitim Bakanlığı resmi internet sitesine akın ettiler. Milli Eğitim Bakanlığı TEOG sonuçlarının saat 19:00'da açıklanacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

Lise öğrenimine devam edecek olan öğrenciler büyük bir heyecanla Milli Eğitim Bakanlığından gelecek olan haberi bekliyordu. Tercih yaptıkları okula yerleşemeyen öğrenciler açık öğretim kurumlarına yerleştirildiler. Bu öğrencilerin isteğe bağlı olarak nakil başvurusunda bulunabilecekleri açıklaması yapıldı. Yerleştirme esaslı nakil sonuçları 18 Ağustos, 25 Ağustos, 6 Eylül tarihleri arasında açıklanacak.

Esas nakil isteğinde bulunan öğrenciler kalan boş kontenjanlara 11 - 14 Eylül 2017 tarihinde başvuruda bulunabilecekler. TEOG yerleştirme sonuçlarının belli olmasıyla birlikte öğrenciler kayıt sürecine girecek. Nakil başvurusunda bulunacak öğrenciler boş kontenjan araştırması yapacaklar.

TEOG sınav sonuç
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek