Reklamı Geç
Advert

Mehmet Şimşek'ten Taşeron Müjdesi

Maliye Bakanı Naci Ağbal'dan sonra Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek de taşerona kadro sorunu ile ilgili Meclis Genel Kurulunda sorulara yanıt verdi.

Mehmet Şimşek'ten Taşeron Müjdesi
Bu içerik 8205 kez okundu.
Devlet Teşviği Antalya Escort

Mehmet Şimşek taşeron için sevindirici bir açıklama geldi. Açıklamada bir yıl önce verilen sözü hatırlattı. Çalışmaların tamamlandığında açıklanacağı belirtildi.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek yaptığı açıklamada önceki yıl verilen bir söz olduğunu hatırlattı. Taşeron işçilere kadro verilmesi konusunda gerekli yasal düzenlemelerin sürdüğünü açıkladı. 2017 bütçesinde taşeron ile ilgili özel bir ödeneğin olmadığını ancak bir model olduğunda mali haklar üzerinden yapılabileceğini belirtti.

2017 yılında taşeron ile ilgili bir ödeneğin olmaması durumda bütçe kuralı gereği maaşlarla ilgili bütçenin yetmemesi durumda yapılabileceğini söyledi.

Günümüze kadar geçen bir yıllık süreçte epey bir yol katedilğini belirtti. Taşeron ile ilgili ek çalışmaların olduğunu yeni bir düzenleme de yapılabileceğini açıkladı. Şimşek net bir tarih olmasda taşeron ile ilgili olarak bir çalışmanın olduğunu belirtti.

 

 

Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor