Reklamı Geç

Facebook Sayfamızı Beğenin

Hakim ve Savcı Adaylığı Sınav Sonuçları Tekrar Hesaplandı

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda haklim ve savcı adaylığı sınav sonuçlarının yeniden hesaplandığı ve mülakat tarihleri belirtildi.

Hakim ve Savcı Adaylığı Sınav Sonuçları Tekrar Hesaplandı
Bu içerik 5457 kez okundu.
Devlet Teşviği
Adalet Bakanlığının resmi internet sitesinden yayımlanan duyuruda 5 Ekim 2013 tarihinde yapılan avukatlık mesleğinden adlî yargı hâkim ve savcı adaylığı, 7 Aralık 2014 tarihinde yapılan idari yargı hâkim adaylığı ile 21 Aralık 2014 tarihinde yapılan adli yargı hâkim ve savcı adaylığı yazılı yarışma sınav sonuçlarının yeniden hesaplandığı belirtildi. 
 
Ayrıca yayımlanan duyuruda sınav sonucuna göre mülakata katılmaya hak kazanan adayların 29 Aralık 2016 tarihinde saat 9.00'dan itibaren mülakata alınacağı belirtildi. 
 
Adalet Bakanlığı Tarafından Yayımlanan Duyuru 
05 Ekim 2013 tarihinde yapılan avukatlık mesleğinden adlî yargı hâkim ve savcı adaylığı, 07 Aralık 2014 tarihinde yapılan idari yargı hâkim adaylığı ile 21 Aralık 2014 tarihinde yapılan adli yargı hâkim ve savcı adaylığı yazılı yarışma sınavlarına yönelik açılan davalar sonucunda, mahkemece anılan sınavlarda bir sorunun iptaline karar verilmiş olup, karar gereğince ÖSYM tarafından yapılan değerlendirme sonucuna göre mülakata katılmaya hak kazananların mülakatı, 29.12.2016 tarihinde saat 09:00'dan itibaren Adalet Bakanlığı (Vekaletler Caddesi No: 6) Ana Bina Toplantı Salonu Kat : 2'de yapılacaktır. İlgililere duyurulur.
 
Sınav sonucu sorgulama için TIKLAYINIZ. 
adalet bakanlığı sınav hesaplama
Facebook Haber Servisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor
TÜBİTAK KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor
Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı Yapıyor
Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı Yapıyor