DİKKAT ÇEKİCİ HABER : En hızlı ve En yüksek Maaşlı işe Nasıl girilir?

Son zamanların en çok okunan ve ilgi çeken haberini tekrardan paylaşıyoruz. Bunun sebebi ise gündeme yeniden gelmesi, 2 ay gibi bir süreç ile 5000 üzeri işlere nasıl ulaşılır? nasıl başvurulur? Hepsi haberimizin detayında...
DİKKAT ÇEKİCİ HABER : En hızlı ve En yüksek Maaşlı işe Nasıl girilir?

İşsizliğin %14 ün üzerine çıktığı dönemde,herkesin tek gündem konusu yine işsizlik oldu. Bu konu ülkemizde bir takım çözümlemeleri de arkasında getirdi. Dikkat edilmesi gereken konu aslında neden işsizliğin sürekli bir şekilde artması. Basit bir mantık ile düşünüp ekonomi kötü , insanların işleri kötü alım gücü azaldı gibi kişisel sebeplerle işsizliğe inanmaya çalışıyoruz aslında ama bilinen gerçekler bu değil.

Artık kurumlar boş eleman ve gereksiz eleman almıyor ! ve birçok firma destek alıyor !

Devlet iş bulma konusunda ve iş arama konusunda inanılmaz adımlar atarak ,devlet kurumları özeller ve holdinglere inanılmaz teşvikler çıkardı.Maaş destekleri ,sigorta destekleri ve vergi destekleri .Maaşınızı özelde 5000₺ gibi rakamlarla başlatıp sanki devletin elemanı gibi çalışmak mümkün .

Kurumlar artık iş alım yöntemini değiştirdi. 

Dikkat çekilmesi gereken nokta da burası sanırım. Biz hep klasik yöntemler ile memur olma yada işe girme şansımızı denerken,artık bir çok kuruluş teşvik programı sayesinde alımını yapıyor.Özeti şu : kurumlar artık uzmanlarını 2 ay da istediği gibi yetiştiriyor.Sonrasında işe alıyor.Yetişmiş personel yönlendirilmesi.

Tek sıkıntısı her ilin ihtiyaç kadrsounun sınırlı olması.Şehrinizdeki kontenjanı kontrol etmek için başvuru sitesini kontrol edebilirsiniz.Linki BURADAN

 

 

Bu haber eklendi 64 kez görüntülenmiştir.
ETİKETLER: iş arıyorumen yüksek maaşlı işen hızlı işe nasıl girilir?yüksek Maaşlı işlermemuratamalarimemuratamalari.com
memuratamalari.com:
Diğer Personel Alımı haberleri
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER