İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa KPSS 50 Puan İle 40 Kamu Personel Alımı Yapılacak

Kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde alımları devam eden sağlık personelleri ve kamu personelleri istihdam zamanları kapsamında yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre, üniversiteler için sözleşmeli personel alım ilanına çıkılmaya devam ediliyor.
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa KPSS 50 Puan İle 40 Kamu Personel Alımı Yapılacak

Yayımlanan son ilanlarda açıklanan bilgilere göre; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü onayı ile çıkılan personel alımı bilgilerine göre, çok sayıda sağlık personeli alımı yapılacak olup, ilgili alımlar 4/B Sözleşmeli Personel statüsünde yapılacaktır.

İlgili alımların başvuru sürecinde belirleyici olan kriter eğitim ve KPSS puanları olurken; talep edilen özel şartların Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olunması ve KPSS’den 50 puan alınması şartları olduğu, başvuru yapacak olan adayların dikkatine sunulmaktadır.

KPSS puan talebi için 2018 sene sınırı getirilirken, ayrıca KPSS P94 puan türünden 50 ve üzeri skor elde etmiş olma şartı ibare olarak eklenmiştir.

Toplamda 40 kişinin istihdam edileceği hemşire alımlarına başvuru yapmak isteyen adayların, ilgili ilana başvuru yapmaları için, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarih olan 10.6.2019 tarihinden itibaren 15 günlük süreye sahip oldukları belirtilmektedir.

25.6.2019 tarihinin mesai bitimine kadar şahsen kabul edilecek müracaatlar İstanbul Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır.

Şahsen yapılmayan ve posta yolu ile yapılan başvuruların kabul edilmeyeceği beyan edilmektedir.

Bu haber eklendi 270 kez görüntülenmiştir.
ETİKETLER: Kamu kurum ve kuruluşlarısağlık personellerikamu personelleriistihdamsözleşmeli personel alımı ilanıResmi Gazete
memuratamalari.com:
Diğer Personel Alımı haberleri
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
1
2
3
4
5
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER