Devlet Kurumları, Belediyeler Diğer Kamu Birimleri KPSS'li KPSS'siz Memur ve İşçi Alımı Yapılacak

İŞKUR Kamu Grubu personel alım ilanları arasında çok sayıda kamu kurumunun ilanı bulunmakta. Bu kurumlara 50 KPSS, 60 KPSS puanıyla devlet memuru alımı yapılacağı ilan edilirken KPSS'siz kamu işçisi alımları olacağı bildirildi.
Devlet Kurumları, Belediyeler Diğer Kamu Birimleri KPSS\'li KPSS\'siz Memur ve İşçi Alımı Yapılacak

Bu ilanlarda yer alan açık kadrolar: Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Diğer Teknisyen Ve Teknikerler, Büro Memuru (Genel), Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri, Proses İşçisi, Sekreter(Yönetici Sekreter / Asistan), İş Makineleri Operatörü, Beden İşçisi (Genel), Elektrikçi (Genel), Proses İşçisi, Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri.

İŞKUR BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI (KPSS'SİZ)

İŞKUR üzerinden yayımlanan bir diğer kamu ilanları ise belediye personeli alım ilanları. Bu ilanlar KPSS şartı olmadan yayımlanıyor.

Bazı açık kadrolar; Güvenlik Görevlisi, Yüzme Eğitmeni, Fitness Eğitmeni, Fidanlık İşçisi, Dağıtım Elemanı Garson, Çağrı Merkezi Görevlisi, Minibüs Şoförü, Şoför, Mühendis, Oyun Parkı Görevlisi, Mimar, Lojistik Operasyon Elemanı, Süpürme İşçisi, Elektrikçi, Büro Destek Elemanı, Büro İletişim Personeli, Birim Yöneticisi, Birim Personeli, Bina Temizlik Personeli, Çocuk Gelişimcisi ve Büro Hizmet Personeli.

BAŞVURU ŞARTLARI

Devlet kurumları, kamu birimleri ve belediyeler tarafından ilan edilen memur personel ve işçi alım ilanlarına başvuru yapacak adaylardan talep edilen genel başvuru koşulları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak, İlanın yayımlandığı tarihe göre kurumun talep ettiği yaş şartını sağlamak, Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak (halen askerlik görevini yapanlar başvuruda bulunabilecek ve sınava katılabileceklerdir),Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak, Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek.

Bu haber eklendi 801 kez görüntülenmiştir.
ETİKETLER: İŞKUR Kamu Grubu personel alım ilanları50 KPSS60 KPSS puanıdevlet memuru alımıKPSS'siz kamu işçisi alımlarıİŞKUR üzerinden yayımlananKPSS şartı olmadan
memuratamalari.com:
Diğer Personel Alımı haberleri
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER