TÜBİTAK KPSS Şartsız 30 Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi (TÜBİTAK BİLGEM) yayınladığı personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere 30 personel alımı yapacak
TÜBİTAK KPSS Şartsız 30 Personel Alımı Gerçekleştirecek

Başvuru yapmak isteyen adaylar son başvuru tarihi: 10 Haziran 2019 tarihine kadar TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İş Başvuru Sistemi dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylarda aranan genel şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olma, yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak yer almaktadır.

İstihdam edilecek olan personeller AR-Ge Araştırmacı ve teknisyen kadrolarında görevlendirilecektir. Adayların başvuru yapacağı kadroya göre en az önlisans mezunu olması gerekmektedir.

Çalışma adresi Gebze/Kocaeli olarak belirtilmiştir.

Bu haber eklendi 417 kez görüntülenmiştir.
ETİKETLER: Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma MerkeziTÜBİTAK BİLGEMpersonel alımı ilanı30 personel alımıTÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden başvurular
memuratamalari.com:
Diğer Personel Alımı haberleri
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Memur Atamaları
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER