Et ve Süt Kurumu 2 Farklı Unvanda Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak

Türkiye kamu kurum ve kuruluşlarının bünyesinde devam etmekte olan personel alımlarına ET ve SÜT Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alımı ilanı da eklendi.
Et ve Süt Kurumu 2 Farklı Unvanda Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak

Yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre Devlet Personel Başkanlığı vasıtası ile kamuoyunun bilgisine sunulan ilanlara dahil olan duyuruda, ET ve SÜT Kurumu (ETK) Sivas Müdürlüğü ve Et Kombinasyonu Müdürlüğü bünyesinde istihdamların gerçekleştirileceği açıklandı.

Yapılacak olan personel alımlarının toplamda 3 kişilik kontenjana sahip olduğu; 2 kişilik kontenjanın Kasap unvanına ayrıldığı ve ayrıca 1 kişilik kontenjanın da Şoför unvanına ayrıldığı açıklanırken; alımlarının gerçekleştirileceği adayların “Lise Mezunu Olmak” şartına sahip olması gerektiği belirtildi.

Şoför alımı için başvuru yapacak olan adayların C ve/veya CE sınıfı ehliyete sahip olması gerektiği belirtilirken; Kasap adaylarının ise MEB, EBK veya İŞKUR tarafından onaylanmış kasap sertifikasına sahip olmaları gerektiği duyuruldu.

ESK Sivas – Kovalı Köyü mevkiinde istihdam edilecek olan personellerin şahsen Sivas Et ve Süt Kurumuna iletmeleri gerekmektedir. İlgili zamandan sonra 31.5.2019 tarihinde kura çekimi yapılacaktır.

Bu haber eklendi 431 kez görüntülenmiştir.
ETİKETLER: Türkiye kamu kurum ve kuruluşlarının bünyesinde devam etmekte olan personel alımlarıET ve SÜT Kurumu Genel MüdürlüğüİŞKUR tarafından
memuratamalari.com:
Diğer Personel Alımı haberleri
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER