Devlet Personel Başkanlığı Mayıs Ayında Personel Alımı Gerçekleştirecek

Kamu kurumları tarafından yayımlanan kadrolu memur alım ilanları Devlet Personel Başkanlığı'nın web sayfası üzerinden KPSS A Grubu Personel alım ilanları alanında adaylara duyuruluyor.
Devlet Personel Başkanlığı Mayıs Ayında Personel Alımı Gerçekleştirecek

Devlet Personel Başkanlığı'nın web sayfasında yer alan bilgilere göre; Kadrolu Memur alım ilanı yayımlayan ve alımlar için başvuru toplayan tek bir kurum var.

KPSS A Grubu Personel alım ilanı kapsamında Ağrı Çeçen Üniversitesinin kamu personeli alım ilanı bulunuyor. Bu ilana göre alım yapılacak kadro ve detayları şu ise şekilde;

Alım Yapılacak Kadrolar

Ağrı Çeçen Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında İç Denetçi alımı yapılacağı duyuruldu. KPSS şartının olmadığı ilanda öğrenim ve deneyim şartları öne çıkıyor.

657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak, Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından belirlenen alanlarda en az dört senelik yükseköğrenim görmüş olmak, Mesleğin gerektirdiği bilgi, ehliyet ve temsil yeteneğine sahip olmak Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.

İlana 23 Mayıs tarihine kadar Üniversitenin ilgili birimi üzerinden başvuru yapılabilecek.

Bu haber eklendi 611 kez görüntülenmiştir.
ETİKETLER: Kamu kurumları tarafından yayımlanan kadrolu memur alım ilanlarıDevlet Personel BaşkanlığıKPSS A Grubu Personel alım ilanları
memuratamalari.com:
Diğer Personel Alımı haberleri
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Memur Atamaları
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER