İŞKUR Üzerinden: Kamuya İşçi ve Memur Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden kamu’ya resmi işçi ve memur alımı yapılacak.
İŞKUR Üzerinden: Kamuya İşçi ve Memur Alımı Yapılacak

İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Alımı EGM Polisevi, MEB Milli Eğitim Müdürlüğü ve Güzler sulama birliği yapıyor.

Muğla Fethiye Polisevi 00004958901 iş ilan numarası ile 7 kişi servis komisi alımı yapılacak.

En az ilköğretim, en çok lisans mezunu olmak, eğitim durumunu gösterir belge sunulacak. Adli Sicil Kaydı Belgesi sunulacak. Daha önceden  iş deneyimine sahip olması, sözlü ve uygulamalı mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecek. (Bu durumu SGK dökümü ile belgeleyecek.)

Kırşehir Güzler Sulama Birliği 00004958992 iş ilan numarası ile 1 kişi en az ilköğretim mezunu olması isteniyor.

Zirai sulamacı 1 kişi için 00004958920 iş ilan numarası ile en az ilkokul mezunu B sınıfı sürücü belgeli olanlar başvuru yapabiliyor.

Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı.

Yayınlanan ilana göre beden işçisi kadrosunda görevlendirmek üzere toplam 9 kamu işçisi alımı yapılacak.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 6 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla birlikte İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmekte. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004958507 olarak belirtilmiştir.

Beden işçisi alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az 18 yaşında olması, görevini devalı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmaması, en az ilköğretim mezunu olması gerekmekte.

Bu haber eklendi 737 kez görüntülenmiştir.
ETİKETLER: İŞKUR üzerindenresmi işçi ve memur alımıEGM PoliseviMEB Milli Eğitim MüdürlüğüMuğla Fethiye PoliseviErzurum İl Milli Eğitim MüdürlüğüİŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı
memuratamalari.com:
Diğer İŞKUR haberleri
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Memur Atamaları
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER