Aile Bakanlığı SYDV Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek

Aile Bakanlığı SYDV KPSS’siz olarak 2 şehre 8 yaşlı bakım personeli alımı, temizlik personeli alımı ve şoför alımı olarak kamu personeli alımı yapılacak.
Aile Bakanlığı SYDV Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek

En az ilköğretim mezunu adaylardan istenen bazı sertifikalar bulunmakta. Alımı Eskişehir ve Antalya şehirleri gerçekleştiriyor. Son başvuru tarihi 3 Mayıs 2019 olarak ilan edildi.

4857 sayılı iş yasası uyarınca şartları tutan adaylar arasından çalışacak personel alımı yapılacak.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması, 18 – 40 yaşları arasında olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı vücut sakatlığı ve özrü bulunmaması, Adli ve idari soruşturma neticesinde çalışmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmekte.

Ayrıca Yaşlı bakım hizmetleri, şoför ve temizlik personeli konusunda istihdam edileceğinden başvuruların içerisinden öncelikle sertifika sahibi olanlar tercih edilecek olup sertifikalı başvuruların olmaması durumunda projenin amaçları doğrultusunda tüm başvurular Mütevelli Heyetince değerlendirilerek personel alımı yapılacak.

İş yeri çalışma yeri Antalya ve Eskişehir olarak açıklandı. Başvuracaklar için istenen belgeler: Sözleşmeli iş talep formu, Bitirdiği okul veya çıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti, işe konu sertifika veya belgenin fotokopisi, Nüfus cüzdan fotokopisi, 6 Adet fotoğraf, Çalışmasına engel olmayacağını gösteren rapor ve varsa iş deneyim belgeleri fotokopisi ve kendi el yazısı ile özgeçmişini belirten CV olması gerekmekte.

Bu haber eklendi 764 kez görüntülenmiştir.
ETİKETLER: Aile BakanlığıKPSSkamu personeli alımı yapılacakpersonel alımı
memuratamalari.com:
Diğer İŞKUR haberleri
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Memur Atamaları
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER