Cumhurbaşkanlığına 12 Bin 744 TL Maaşla Kamu Personel Alımı Yapılacak

Cumhurbaşkanlığı bünyesinde çalışmak isteyenler büyük fırsat. Strateji Ve Bütçe Başkanlığı 'nca 7 kamu personeli alımı yapılacağı resmi kamu iş ilanı ile duyuruldu.
Cumhurbaşkanlığına 12 Bin 744 TL Maaşla Kamu Personel Alımı Yapılacak

Başvurular 29 Nisan 2019 tarihine kadar, Başvuru için gerekli olan bilgiler ve elektronik ortamda iletilerek kurumun resmi internet sitesi üzerinden yapılacak.

Sözlü ve uygulamalı sınav 15 Mayıs 2019 tarihinde başlayacak. Bilişim Personeli alımı için: Üniversitelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu zamanın yönetim konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 (üç) yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları şartıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek şart.

Bu haber eklendi 1090 kez görüntülenmiştir.
ETİKETLER: Cumhurbaşkanlığı bünyesinde çalışmakStrateji Ve Bütçe Başkanlığı7 kamu personeli alımıresmi kamu iş ilanı
memuratamalari.com:
Diğer Personel Alımı haberleri
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Memur Atamaları
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER