Ankara İl Emniyet Müdürlüğü 45 Personel Alımı Gerçekleştirecek

Ankara İl Emniyet Müdürlüğü 45 personel alımı gerçekleştirecek. Alınacak personeller arasında berber, otomotiv mekanikçisi, kuaför ve temizlik görevlisi personel alımı bulunmakta.
Ankara İl Emniyet Müdürlüğü 45 Personel Alımı Gerçekleştirecek

Başvuran adaylara ön güvenlik araştırması yapılacak. Bu sayede milli güvenliğe tehdit oluşturacak yapılarla irtibatı olanların kamu kurumlarına girmelerinin de önüne geçilmiş olacak.

Alım işlemleri sonrasında gerçeğe aykırı beyan verdikleri belirlenen adayların başvuruları ve atamaları iptal edilecek. Üzerine bir de kişi hakkında adli soruşturma başlatılacak. Adli soruşturma neticesinde alınan cezalar ömür boyu bu iş imkanlarından yararlanmayı da engelleyebilir.

45 personelin 24'ü temizlik görevlisi işçi statüsünde istihdam edilecek. Bu kimselerin terörle mücadelede yaralanan kimseler olması gerekiyor. En az ilkokul mezunu olmak yeterli olacak.

Erkek kuaförü statüsünde 2 kişi istihdam edilecek iken birisi terörle mücadelede yaralanan diğeri ise engelli personellerden seçilecek. Başvurular İŞKUR iş ilanları üzerinden işçi alımı gerçekleştirilecek ve 25 ile 28 Nisan tarihleri arasında yapılacak.

Bilgi ve belgelerinde eksiklik olanların başvuruları kabul edilmeyecek. Başvuru yapanlardan nihai listeye dahil olan ve kuraya katılması kesinleşen isimler 3 Mayıs tarihinde internet üzerinden duyurulacak.

6 Mayıs tarihinde ise kuralar çekilecek ve kimlerin göreve başlayacağı netlik kazanmış olacak.

Bu haber eklendi 507 kez görüntülenmiştir.
ETİKETLER: Ankara İl Emniyet Müdürlüğü 45 personel alımı gerçekleştirecekpersonel alımıİŞKUR iş ilanları üzerinden işçi alımı gerçekleştirilecek
memuratamalari.com:
Diğer İŞKUR haberleri
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Memur Atamaları
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER