İdari Memur Alımı Uzman Yardımcısı Alımı: Kimler Hangi Şartlarda Başvurabilir

(İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'ne) Uzman Yardımcısı alımı kadrosu için 9 (dokuz), İdari Memur alımı kadrosu için 5 (beş) olmak üzere, aşağıda belirtilen kriterler çerçevesinde sözlü sınavla, toplam 14 (ondört)
İdari Memur Alımı Uzman Yardımcısı Alımı: Kimler Hangi Şartlarda Başvurabilir

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği en geç 06 Mayıs 2019 saat 17.00'a kadar şahsen ya da posta yoluyla yapılacak.

Son başvuru tarihinden sonra gelen başvurular dikkate alınmayacak. Ayrıca, belge ve bilgileri eksik olan adayların başvuruları işleme konulmayacak. Aday evrak fotokopilerinin aslının aynı olduğunu taahhüt etmiş sayılır; aksinin tespiti halinde kazanmış olsa dahi sınava dair tüm hakları iptal edilir.

İdari memur ve uzman yardımcısı için öğrenim durumu; Siyasal bilgiler, hukuk, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme, iletişim ve mühendislik fakülteleri ile diğer dört yıllık eğitim veren üniversite ve fakültelerin kamu yönetimi, uluslararası ticaret, matematik, istatistik ekonometri bölümleri mezunları başvuru yapabiliyor. Ayrıca KPSS 70 puan şartı isteniyor.

Bu haber eklendi 656 kez görüntülenmiştir.
ETİKETLER: İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğiİstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği
memuratamalari.com:
Diğer Personel Alımı haberleri
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER