Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Maaşla 9 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yüksek maaş ile toplam 9 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı gerçekleştirecek.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Maaşla 9 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek

Alım sözlü sınav ile yapılacak. Yapılan açıklamaya göre tam 9 kişi Sözleşmeli Bilişim personeli olarak istihdam edileceği açıklandı.

Alınacak personeller Ankara adresine alınacak olup başvurular 29 Nisan 2019 ile 3 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı resmi internet sitesinde başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, dilekçe ekinde belgelerle birlikte başvurular; 29 Nisan 2019 ile 03 Mayıs 2019 tarihleri arasında mesai bitimine kadar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Gelen Evrak Birimine şahsen veya son başvuru tarihinde Bakanlığımıza ulaşacak şekilde posta yolu ile yapılması gerekmekte.

Başvuru öğrenim durumu; Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olmak.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 9 Sözleşmeli Bilişim personel alımı yapılacak.

Bu haber eklendi 753 kez görüntülenmiştir.
ETİKETLER: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı9 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı9 kişi Sözleşmeli Bilişim personeli olarak istihdam edileceği
memuratamalari.com:
Diğer Personel Alımı haberleri
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER