İŞKUR Üzerinden: DSİ, EGM ve Polisevi Daimi Kamu Personel Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumun üzerinden Devlet Su İşleri (DSİ), (EGM) Emniyet Müdürlüğü ve polisevi kamu personel alımı yapılacaktır.
İŞKUR Üzerinden: DSİ, EGM ve Polisevi Daimi Kamu Personel Alımı Yapılacak

Başvuru yapmak isteyen adaylar son başvuru tarihi olan 1 Nisan 2019 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla ilan numaralarıyla birlikte başvuru yapmaları gerekmekte.

Temizlik görevlisi alımında adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az 18 yaşında olması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olması gerekmekte.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Polisevi’nde görevlendirilecek personel en az lise mezunu olması, Adana İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevlendirilecek personelin en az ilköğretim mezunu olması gerekmekte.

Adana İl Emniyet Müdürlüğü ve Gaziantep Polisevi Müdürlüğü başvurularında ikamet şartı aranmakta. Adana İl Emniyet Müdürlüğü’ne başvuru yapacak olan adayların kişisel durumu “TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)” olması gerekmekte.

(00004897918 ve 00004897512).DSİ puantör alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Önlisans mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, kişisel durumu “engelli olmak”, Diyarbakır, Mardin ve Batman illerin birinde ikamet ediyor olmak yer almak.

İş ilan numarası 00004897862 olarak belirtilmiştir.

Bu haber eklendi 1064 kez görüntülenmiştir.
ETİKETLER: Türkiye İş Kurumun üzerindenDevlet Su İşleriDSİEGMEmniyet Müdürlüğü
memuratamalari.com:
Diğer İŞKUR haberleri
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER