BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek

BİM ve Şok market zincirleri 81 ilde faaliyet de olan zincir marketlerinde. Çalışmak üzere satış elemanı, mağaza sorumlusu, forklift operatörü, reyon görevlisi, beden işçisi, sekreter, muhasebe elemanı gibi farklı kadrolara personel alımları yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek

Alınacak olan adaylar en az ilkokul mezunu olması. Erkek adaylar askerliğini yapmış olmalıdır. Personeller ekip çalışmasına yatkın ve yoğun tempoya ayak uydurabilecek kişiler olmalı.

Forklift operatörü ya da mağaza sorumlusu gibi pozisyonlar için deneyim gibi ekstra şartlar aranmakta.

Başvuru Usulü; Alımlar İŞKUR üzerinden yapılacak. Adaylar yaşadıkları ildeki pozisyonları inceleyerek başvuru yapabilir.

İŞKUR internet sitesine girdikten sonra arama sekmesinden ŞOK ya da BİM yazarak arama yapılabilir. O anda başvuruya açık olan ilanları görebileceksiniz.

Başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden elektronik olarak ya da İŞKUR merkezlerine giderek başvurusunu yapabilecek.

Başvurusu kabul edilen adaylar sınav görüşmesine çağrılacak. Alınacak olan kişiler iş kanunu kapsamında işçi olarak istihdam edilecek.

Toplam 13 farklı şehirde istihdam edilmek üzere 461 işçi alınacak. Böylelikle istihdama kısmen de olsa katkı sağlanmış olacak.

Bu haber eklendi 859 kez görüntülenmiştir.
ETİKETLER: BİM ve Şok market zincirleripersonel alımlarıİŞKUR üzerindenŞOKBİMİŞKUR internet sitesiİŞKUR merkezleri
memuratamalari.com:
Diğer İŞKUR haberleri
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3279 TL 5.3492 TL
Euro
EURO
4.8570 TL 4.9260 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
GÜNCEL
SPOR
SİYASET
DÜNYA
SİYASİ PARTİLER