Reklamı Geç
Advert

TCDD 1118 Personel Alımı İlanı Ne Zaman Yayınlanacak?

TCDD personel alım ilanını ne zaman yayınlayacak? Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

TCDD 1118 Personel Alımı İlanı Ne Zaman Yayınlanacak?
TCDD 1118 Personel Alımı İlanı Ne Zaman Yayınlanacak? Sıla
Bu içerik 12645 kez okundu.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları'nın bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını geçtiğimiz günlerde facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşmıştık. Başvuruda bulunacak olan adaylar büyük bir heyecanla TCDD'nin personel alımı yapmasını bekliyor. Bu kapsamda TCDD 1118 personel alımı yapılacak. TCDD 1118 personel alımı ile ilgili ayrıntılar şu şekildeydi;

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan TCDD personel alımları ile ilgili açıklma yaptı. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın yaptığı açıklamaya göre 1118 personel alımı bu ay içerisinde yapılacak.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ayrıca yaptığı açıklamalarda Devlet Demir Yollarını altyapı ve taşımacılık olarak ikiye ayırdıklarını taşımacılık için 345 personel, alt yapı için 773 personel alınacağını açıkladı. Açıklamalara göre TCDD 1118 personel alım ilanı bu yıl içerisinde yayınlanacak.

TCDD ayrıca altyapıya 150 işçi alımı yapılacak. İşçi alımı İŞKUR aracılığıyla yapılacak. Alımlarda mülakat sınavı uygulanacak. Kalan 623 kişi merkezi yerleştirme ile yerleştirilecek.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptığı açıklamalarda alım yapılacakolan 700 kişilik kontenjanı 1118'e çıkarttı.İlan Ekim ayı içerisinde yayınlanacak. Ekim ayının bitmesine kısa bir süre kaldı. Ancal TCDD 1118 personel alım ilanı hala yayınlanmadı. İlan yayınlandığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşacağız.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları personel alımı İşçi alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak