Reklamı Geç
Advert

Süleyman Demirel Üniversitesi 120 Geçici İşçi Alımı Yapıyor

Süleyman Demirel Üniversitesi geçici işçi alımı yapıyor. Ayrıntılar haberimizde...

Süleyman Demirel Üniversitesi 120 Geçici İşçi Alımı Yapıyor
Bu içerik 1464 kez okundu.
Devlet Teşviği Antalya Escort

Süleyman Demirel Üniversitesi geçici işçi alım ilanı yayınladı. Bu kapsamda 120 geçici işçi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacak adaylar için belirlenmiş bazı şartlar bulunuyor. Başvuru şartları ve ayrıntıları sizler için paylaşıyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarının yayınladığı personel alım ilanlarını vakit kaybetmeden sizlerle paylaşıyoruz.

Süleyman Demirel Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla ilan yayınladı. Süleyman Demirel Üniversitesi yayınladığı ilanla 120 işçi alacak. Bu kapsamda; 112 işçi, 5 engelli, 3 eski hükümlü işçi alımı yapılacak. Süleyman Üniversite 90 gün gün süreyle Nisan- Mayıs- Haziran aylarında görevlendirmek üzere mevsimlik işçi alımı yapacaklar.

Süleyman Demirel Üniversitesi mevsimlik işçi başvuruları İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Alımlar sözlü mülakat ve kura ile yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar İş Kurumu Üzerinden yayınlanan ilanları takip etmeleri gerekmektedir. Alım yapılan işçiler çalışmaya 2 Nisan tarihinde başlayaca, süreç 90 gün sürecektir. Başvuruda bulunacak adayların 18 yaşından gün almış olmaları gerekmektedir.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 860 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

Süleyman Demirel Üniversitesi geçici işçi alım ilanı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor