Reklamı Geç
Advert

Şubat Ayı Banka Personel Alımları

2018 yılı itibariyle bankalar bünyesinde bulunan boş kadrolar için personel alım ilanı yayınladı. Peki hangi bankalar personel alımı yapıyor?

Şubat Ayı Banka Personel Alımları
Şubat Ayı Banka Personel Alımları Sıla
Bu içerik 3886 kez okundu.

2018 yılı itibariyle bankalar bünyesinde bulunan boş kadrolar için personel alım ilanı yayınladı. Peki hangi bankalar personel alımı yapıyor?

Şeker Bank Personel Alımı

Şeker Bank bünyesinde bulunan boş kadrolar için personel alımı yapıyor. Şeker Bank yayınladığı ilanlarla Türkiye genelinde farklı pozisyonlarda personel alımı yapacak. Başvuruda bulunacak adaylar için belirlenmiş bazı şartlar bulunuyor. Başvuruda bulunacak adayların en az lise mezunu olmaları gerekiyor. Peki hangi pozisyonlarda alım yapılacak?

Alım Yapılacak Personel

Sistem Operatör Yardımcısı, Sistem Uzmanı, Ticari Bankacılık Sistem Yöneticisi, Sistem Operatör Yardımcısı, Kurumsal İletişim Yetkilisi, Gişe İşlemleri Yetkilisi, Müşteri Temsilcisi, Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi, İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapılacak.

Başvuru Şartları

Pozisyonlara göre belirlenmiş  şartları taşımak,

En az lise ve dengi okul mezunu olmak,

Müşteri odaklı olmak,

İletişim becerilerinin gelişmiş olması,

Analitik düşünmek, dinamik olmak gerekmektedir.

Şeker Bank personel alımı başvuru şartları ve başvuru tarihleri her pozisyon için farlılık göstermektedir. Başvuru ile ilgili ayrıntılara kariyer.net adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Halkbank Personel Alımları

Bankalar farklı pozisyonlarda personel alım ilanı yayınlamaya devam ediyor. 2018 yılı itibariyle banka personel alım ilanlarına yenileri eklendi. Halkbank bünyesinde bulunan boş kadrolar için personel alımı yapacak. Bu kapsamda 1300 personel alımı yapılacağı açıklandı. Alımlar farklı pozisyonlarda yapılacak.

Halkbank Türkiye genelinde bulunan şubeler için personel alımları yapacak. Halkbank Genel Müdürlüğü 2018 personel alımları ile ilgili açıklamalar yaptı.Açıklamalrda 2018 yılı içerisinde belirlenen açık pozisyonlar için 1300 personel alımı yapılacağı söylendi.

Başvuru şartları belirlenen pozisyonlara göre farklılık gösteriyor. İlanın ne zaman yayınlanacağı hakkında net bir bilgi verilmedi. Alımların 2018 yılının ortalarına doğru yapılması bekleniyor.

Halkbank 1300 personel alımı ile ilgili yeni bir açıklama yapıldığında facebook grubumuz üzerinden sizleri bilgilendireceğiz.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 860 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

banka personel alımları
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak