Reklamı Geç
Advert

PTT'den Binlerce Vatandaşa Müjdeli Haber

Emekli maaşını veya maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlar, anlaşmalı bankalar aracılığıyla PTT kredisi alabilecekler.

PTT'den Binlerce Vatandaşa Müjdeli Haber
PTT'den Binlerce Vatandaşa Müjdeli Haber Admin
Bu içerik 1755 kez okundu.

PTT kredisi almak için gereken şartlar nelerdir, PTT kredisi başvuruları nasıl yapılır, PTT kredileri hangi bankalar üzerinden veriyor

Bu kredi, maaşını PTT üzerinden alan müşteriler içindir. Emekli maaşı ya da sabit bir işten dolayı alınan maaşını PTT üzerinden elde eden PTT müşterileri, maaşlarını çektikleri PTT aracılığıyla kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. 

Maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlar, PTT' nin anlaşmalı olduğu bankalarla, kredi başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Bu kredi başvuruları, elbette ki kredi notu, kişinin maaş durumu ve miktarı gibi detaylar üzerinden hesaplanarak veriliyor. 

Krediler, ihtiyaç kredisi olarak başvuru yapan PTT maaş müşterilerine veriliyor. Denizbank, ING Bank, Odeabank, Vakıfbank, Burgan Bank, Kuveyt Türk, Türk Ekonomi Bankası ( TEB ) ve Şekerbank PTT ile anlaşması olan bankalardandır.

Başvurular nasıl yapılır?

Belirtilen bankalardan herhangi birine giderek, belirtilen evrakların teslim edilmesi halinde kredi başvurusu gerçekleştiriliyor. Vatandaşın kredi başvurusu, maaşı ve çekmek istediği kredi tutarı hesaplanarak, çekebileceği maksimum tutar olarak vatandaşa belirtiliyor. 

Vatandaş krediyi çekmek istiyorsa, kredisi başlatılıyor ve kendisine teslim ediliyor. Ödeme planına da vatandaşın gelir durumuna göre karar verilen ihtiyaç kredilerine, ilginin büyük olduğunu söylemek mümkün. 

Ayrıca PTT kredilerine başvuru yapmak isteyen vatandaşlardan, başvuru ücreti talep edilmiyor.

Emekli maaşı maaş PTT üzerinden alan vatandaşlar anlaşmalı bankalar aracılığıyla PTT kredisi PTT kredisi almak için gereken şartlar neler PTT kredisi başvuruları nasıl yapılır PTT kredileri hangi bankalar üzerinden veriyor
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor