Reklamı Geç
Advert

PTT Bin 750 Personel Alımı Yapacak

PTT 8 oCAK 2018 tarihi itibariyle Bin 750 personel alım sürecini başlattı. Ayrıntılar haberimizde...

PTT Bin 750 Personel Alımı Yapacak
PTT Bin 750 Personel Alımı Yapacak Sıla
Bu içerik 23827 kez okundu.

PTT bünyesinde çalışacak Bin 750 personel için süreci başlattı. 8 Ocak 2018 tarihi itibariyle PTT Bin 750 personel alımı için süreç başlatıldı. 2017 yılında PTT bünyesinde boş kadrolar için Bin 750 personel alımı yapacaktı. Başvuru yapan adayların güvenlik soruşturmaları devam ederken Danıştay İdari Dava Daireleri Genel Kurulunun kararıyla alım süreci durdurulmuştu.

PTT Bin 750 personel alımının Danıştay kararıyla durdurulmasıyla birlikte adayların mağdur olmaması için alımların ileri bir tarihte yapılacağı açıklanmıştı. Konu ile ilgili şu açıklama yapılmıştı; 

"Söz konusu KHK kapsamında 2017/2 personel alımında başarılı olup göreve başlama işlemleri tamamlanan ve güvenlik şartları olumlu olan adaylarınişe başlama süreçleri 8 Ocak 2018 itibariyle gerçekleşecektir."

İşlemleri tamamlanan adayların il baş müdürlüklerine müracaat etmeleri gerekmektedir. KHK'nın yayınlanma tarihinden itibaren 2018 ve sonraki tüm alımlarda yeni mevzuat geçerli olacak. PTT Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamalarda 2018 yılı içinde boş kadrolar için personel alımının devam edeceği hakkında açıklamalar yaptı.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

PTT personel alımı iş ilanı memur alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak