Reklamı Geç
Advert

Nüfus Müdürlüklerine Bin 600 Nüfus Memuru Alınacak! İlan Ne Zaman Yayınlanacak?

Adaylar büyük bir merakla Nüfus Müdürlükleri memur alım ilanının yayınlanmasını bekliyor. Peki ilan ne zaman yayınlanacak?

Nüfus Müdürlüklerine Bin 600 Nüfus Memuru Alınacak! İlan Ne Zaman Yayınlanacak?
Nüfus Müdürlüklerine Bin 600 Nüfus Memuru Alınacak! İlan Ne Zaman Yayınlanacak? Sıla
Bu içerik 10879 kez okundu.

Kamu kurum ve kuruluşları 2018 itiberiyle personel alım ilanı yayınlamaya başladı. Geçtiğimiz aylarda  Nüfus Müdürlüklerinin bünyesinde bulunan boş kadrolar için personel alımı yapacağınız sizlerle paylaşmıştık. Maliye Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün personel alımı yapması için 1600 kadro vermişti. Ancak alım ilanı hala yayınlanmadı. Adaylar alım ilanının yayınlanmasını bekliyor.

Ancak alımların ne zaman yapılacağı ile ilgili kesin bir bilgi verilmedi. Adaylar büyük bir merakla ilanın yayınlanacağı tarihi bekliyorlar. İlanın ne zaman yayınlanacağı hakkında bir açıklama yapılmadı. İlan ile ilgili bir açıklama geldiğinde facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden sizlerle paylaşacağız.

Maliye Bakanlığı tarafından Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne 1600 kişilik kadro verildi. Ancak memur alımlarının hangi tarihte yapılacağı hakkında kesin bir bilgi verilmemişti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün memur alımları hakkında açıklama yapmıştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamalarda Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün memur alım işlemlerinin devam ettiği ve 2018 yılı için ödeneklerin arttığı ve ihtiyaç doğrultusunda sözleşmeli personel alımı yapılacağını söyledi.

Adaylar büyük bir merakla Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün memur alım ilanı yayınlamasını bekliyor. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere Bin 600 kişilik alım yapılacak. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü memur alım ilanı yayınladığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşacağız.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINI

memur alımı personel alımı iş ilanları
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak