Reklamı Geç
Advert

Nüfus Müdürlükleri Bin 600 Personel Alımlarını Ne Zaman Yapacak?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne personel alımı yapılması için bin 600 kadro verilmişti. Peki personel alımları ne zaman yapılacak?

Nüfus Müdürlükleri Bin 600 Personel Alımlarını Ne Zaman Yapacak?
Bu içerik 16701 kez okundu.
Devlet Teşviği

Geçtiğimiz günlerde Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün memur alımı yapacağını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden sizlerle paylamıştık. 

Adaylar Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün personel alımı ilanını yayınlamasını bekliyor. İlanın ne zaman yayınlanacağına dair kesin bir açıklama yapılmadı.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde çalıştırmak üzere oluşan boş kadrolara personel alımı yapılacak. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü nüfus memuru alımları, boş kadroların belirlenmesi ve maliye onayına sunulması ile yapılıyor. Boş kadrolar belirlendikten sonra sonra Maliye Bakanlığından onay verilirse personel alımları yapılıyor.

Verilen bilgilere göre Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne Bin 600 kişilik bir kadro verildiği açıklandı. Binlerce aday Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün memur alımı yapmasını bekliyor. İlanın yayınlanma tarihi ile ilgili net bir bilgi verilmedi. İlan yayınlandığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşacağız.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

 

 

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü memuru alımları
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı Gardiyan ve Zabıt Katibi Alımı İçin Son Günler
Adalet Bakanlığı Gardiyan ve Zabıt Katibi Alımı İçin Son Günler
Erzurum Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor
Erzurum Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor