Reklamı Geç
Advert

MSB Memur Alımı Başvurusu İçin Son Gün Ne Zaman?

Milli Savunma Bakanlığı memur alımı başvurularında son günler. Peki başvuru için son tarih ne zaman?

MSB Memur Alımı Başvurusu İçin Son Gün Ne Zaman?
MSB Memur Alımı Başvurusu İçin Son Gün Ne Zaman? Sıla
Bu içerik 4032 kez okundu.

Milli Savunma Bakanlığı sivil memur alımı başvurularında son günler. Başvuru için son gün 12 Şubat olarak belirlendi. Adayların acele etmesi gerekiyor. İlan ile ilgili ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Başvuru yapacak olan adayların acele etmeleri gerekiyor. Milli Savunma Bakanlığı'nın personel alım ilanı yayınladığını silerle paylaşmıştık. Başvuruda bulunacak adaylar için süreç devam ediyor. Yayınlanan ilanla 496 memur alımı yapılacak. Son başvuru tarihi 12 Şubat olarak belirlendi.

İlan Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Milli Savunma Bakanlığı, Genel Kurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında görevlendirilmek üzere personel alımı yapıyor. Milli sAVUNMA Bakanlığı hangi pozisyonlarda alım yapacak?

Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak?

Teknisyen, Resepsiyon Görevlisi, Şoför, Adisyon Görevlisi, Kaloriferci, Uzman, Marangoz, Resepsiyon Görevlisi, Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni, Koruma Mühendisi

Başvuruda bulunacak adayların en az lise mezunu olmaları gerekiyor. Ayrıca adayların KPSS puanına sahip olmaları gerekiyor. Pozisyonlara göre belirlenmiş farklı şartlar bulunuyor. Adayların belirlenen pozisyonlara göre uygun sertifikaya sahip olamaları gerekiyor.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Milli Savunma Bakanlığı personel alımı başvuruları 12 Şubat 2018 tarihine kadar Milli Savunma Bakanlığı resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunun doldurulması ile yapılacaktır.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 860 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Milli savunma bakanlığı sivil memur alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak